• Bosco Salı Jazz Akşamları

  2016 yılından bu yana her salı "Bosco Jazz Akşamları" muhteşem jazz ezgileriyle siz kahve severlerle buluşuyor..

 • Ankara Coffee Fest

  2019 yılında Bilkent Center'da gerçekleşen kahve festivalinde Bosco da vardı..

 • Bosco Dadanizm'de

  Liam Penso Benbasat Bosco'yu dadanizm için kaleme aldı..

 • Kısa bi kahve arası kısa film festivali

  'Kısa Bi Kahve Arası' kısa film festivali, ilki 2017 yılının eylül ayında düzenlenen; Rispetto, Bosco ve Kakule Kahve'nin kahve dükkanlarını bağımsız kısa filmlere açarak küçük çaplı bi festivalin ilk adımını attığı, içerisinde olmaktan gurur duyduğumuz bir sinema festivali. Son olarak 2019 yılında 3.sünü düzenlediğimiz festival artık şehrin 13 farklı noktasında kahve ve sinemanın buluştuğu Ankara'nın sayılı film festivallerinden biri olarak yerini aldı. İlk yılından bu yana seçkisinde Türkiye'de kısa film alanında çalışmalarını sürdüren, kendi sinema dilini oluşturmuş bağımsız yönetmenlerin yapımlarına yer vermeye özen gösteren festivalimiz, bu sene 3. yaşını 8-9-10 ekim 2019 tarihlerinde kutladı.
  *ücretsiz etkinlik

 • Bal kabağı workshop

  Bosco dei fiori 2020'ye girerken evlerinizi, kapı önlerinizi güzelleştiren bal kabakları ile çok renkli bir etkinliği daha geride bıraktı. Ekim ayında tekrarının düzenlenmesi planlanan etkinlik için etkinlik takvimini takip etmeyi unutmayın.

 • Açık hava sinema günleri

  Bosco açıldığı ilk günden bu yana insanların şehrin stresinden kaçıp keyifli zaman geçirebildiği, etkinliklerle stresini attığı yaşayan,canı bir floraya sahip bir buluşma noktası olma misyonuyla hayatına başladı. Açık hava sinema günleri bu etkinliklerin en önemlilerinden biri oldu. Bosco'nun arka bahçesi, nostaljik açık hava sinema atmosferini yaşatmaya devam ediyor. Genellikle yaz günlerinde perşembe akşamları Bosco açık hava sinema günleri devam ediyor.
  *ücretsiz etkinlik
  *sınırlı katılım

 • Ççiçek festivali

  Bosco ailesinin yeni üyesi bosco dei fiori'nin ilk kez açılışını yaptığı, Bosco karavanın ilk kez insanlarla buluştuğu 'floralfest'in bizim için ayrı bir yeri var. 3-4-5 Mayıs 2019'da Armada Alışveriş Merkezinde gerçekleşen festival yoğun bir ilgi ile karşılandı. Bosco dei fiori'nin kurucusu Ayça AKKURT 4 mayıs'ta kokodema atölyesi düzenleyip, bitkiseverlere kokodema'nın yapımını ve bakımını anlattı. Bosco festival boyunca tiramisu'ları, kahve, bitki ve çiçekleri ile festivalin yoğun duraklarından biri oldu.
  *ücretli etkinlik
  *yer: armada avm

 • Kil atölyesi

  Kil sanatçısı Ece Albayrak ile kendi geyik heykelini yapabildiğiniz, toprağa dokunup stresinizi atabildiğiniz bu workshop 2019 yılının nisan ayında gerçekleşti. Katılımcılar güzel bir hatıra ve kendi yaptıkları geyik heykelleri ile etkinliklerini tamamladı.
  *ücretli etkinlik
  *sınırlı katılım

 • Tango

  2018 yılının en güzel etkinliklerinden biri de 09 ocak'ta gerçekleşen Türkiye Arjantin tango ikincileri Ayça AKKURT ve Alper MAŞALI'nın tango gösterileriydi. Bu gösteriden sonra tanıtım dersleri ve tango eğitimleri ile devam eden dans günleri pandemi sürecinin ardından kalıdğı yerden devam etmesi planlanıyor.
  *ücretsiz gösteri
  *sınırlı katılım

 • Anlatma

  BOSCO'da Adem Doğar'ın tek kişilik performansı 'ANLAT'MA' 2018 yılı boyunca her ayın son cuması seyircisiyle buluştu. katılımcılarına çok keyifli anlar yaşatan gösterinin hikayesi Adem Doğar'ın ağzından şöyle;
  'Anlatılmaya, anlaşılmaya çalışan bir hikaye. Kaybeden ama aramaktan vazgeçmeyen, masal tadında bir yolculuk, yolda olma hali. Peki siz hiç anlatmak, anlaşılmak istemediniz mi?'
  *ücretsiz gösteri
  *sınırlı katılım